DROBOUNKÁ DAISY Z MNOŽÍRNY HLEDÁ TRPĚLIVÉ PÁNÍČKY

15.12.2013 11:24

DAISY- cca 2 roky , 20cm v kohoutku, 5-6 kg

 

Daisy pochází ze spontánní množírny v Pozďátkách, kde živořilo v otřesných podmínkách okolo 80 psů, z nichž mnozí nadále zůstávají na původním místě, protože v útulcích není místo  https://www.ceskatelevize.cz/zpravodajstvi-brno/zpravy/250944-ochranci-zvirat-se-vratili-do-pozdatek-v-hrnci-nasli-11-stenat/). Spolu se 3 jejími kamarády či možná sourozenci jsme ji přijali před 10dny. Psi byli začervení, neočkovaní, měli svrab, fenky byly březí a všichni 4 pejsci byli extrémně plaší a na jakýkoli kontakt reagovali kousáním. 

Daisy je typická představitelka "množírenských" psů, není zvyklá na jakýkoli lidský kontakt a před lidmi utíká a krčí se, nemá hygienické návyky, neumí na vodítku, zkrátka je nutné ji všemu naučit. Za dobu u nás si už trochu zvykla na přítomnost lidí, ale bude potřebovat ještě dost péče a času, aby rozvinula svůj plný psí potenciál. Je to ale krásná, drobná, mladá fenka, která může po úspěšné socializaci být skvělou a milou společnicí svých adoptivních majitelů.

Pro Daisy hledáme trpělivé páníčky, ochotné věnovat čas socializaci fenky, který dosud nezažila nic dobrého, nezná lidské pohlazení ani základní radosti bežného psího života.