PEGGY MÁ SVŮJ DOMOV

15.06.2019 17:57

U nás sebevědomě řídila celej útulek a teď se přemístila šéfovat jinam – DOMŮ. Trochu trvalo, než jsme 10letou babču Peggy z Maršovic dali dohromady, přijela dost nastydlá, tak jsme museli odložit očkování a vyléčit. Pak přišla faleška jak prase, takže odklad kastrace a zubů, který měla rozhnilý tak, že jich museli třetinu vytrhat.

V mezidobí se do ní zakoukala úžasňácká rodina, u který už pomalu rok bydlí naše Lady (shodou okolností taky zhruba 10letá, jako Peggy) a další 2 zachráněný  psi, plus kočky, takže takovej malej zvěřinec.  Rodina je početná a jsou to pravý srdcaři, co zvířatům dají všechno a dbají, aby se u nich měli jak v ráji, takže na každý zviřátko je dost času a rukou na hlazení, víkendy často tráví na chalupě, kde mají spoustu prostoru k řádění i klidnýmu odpočinku.

Jsme v častým kontaktu, Ladynku vídáme a s radostí sledujeme, jak doma krásně prospívá, tak teď se budem takhle kochat nad oběma, což je pro nás největší odměna a pro pejsany to NEJ, co je mohlo potkat.

p.s. Kromě toho, že do rodiny Peggy skvěle zapadla po všech stránkách, tak konečně maj psa, co se jim krásně vyjímá na černým gauči :D :D.