Sponzoři

Mezi sponzory řadíme občanská sdružení nebo malé, střední i velké firmy, které jakkoli přispěly či přispívají našemu azylu nebo také nadační fondy či jiná sdružení, která pomáhají potřebným.  

Jste-li pracovníkem či jednatelem firmy a rádi byste podpořili náš azyl, více o důvodech a možnostech spolupráce a reklamy se dočtete ZDE.

FIRMY A SDRUŽENÍ, KTERÉ NÁS PODPOŘILY:

BILLA Břevnov - zaměstnanci Billy Břevnov náč azyl podporují měsíční částkou 1500 Kč od března 2016. Moc děkujeme !
 
Nadační fond Pes v nouzi  děkujeme za uspořádání sbírky na podporu naší fenky Brity, která skoro umřela po komplikovaném zánětu dělohy, náklady za 2 náročné operace a následnou pooperační péči se vyšplhaly na 37.890 Kč, což pro nás by obrovský zásah do rozpočtu. Naštěstí se našlo dost lidí, kteří na sbírku přispěli a Fond nám tudíž mohl částku uhradit. Moc děkujeme VŠEM, KTEŘÍ NA BRITUŠKU PŘISPĚLI.
 
GASTRO-EIS-TECHNIK, s.r.o - veliký dík za finanční dar ve výši 20.000 Kč na opravu oken
 
NADACE ČEZ - obrovský dík patří Nadaci ČEZ za finanční dotaci ve výši 100.000 Kč, za které jsme realizovali mnoho potřebných akcí. Poděkování a detailnější info ZDE
 

KPMG Česká republika - velice děkujeme za finanční dar ve výši 10.000 Kč , který byl použit na opravu areálu

 

BREG, s.r.o - velice děkujeme za pravidelnou měsíční podporu ve výši 3.000 Kč

 

REVEST, s.r.o - velice děkujeme za finanční dar ve výši 2.000 Kč

 

PRAŽSKÁ PLYNÁRENSKÁ - obrovský dík za trvalou přízeň a opětovný finanční dar ve výši 25.000 Kč

 

AGROFERT HOLDING, a.s. - velmi děkujeme za příspěvek 10.000 Kč na nákup přímotopů

 

X SHOP BOWLING, s.r.o - společnost finančně přispěla na provoz našeho azylu částkou 5.000 Kč

 

NADACE ROBIN ZDENY FRÝBOVÉ -  díky Nadaci Zdeny Frýbové jsme schopni financovat některé nákladnější veterinární zákroky našich svěřenců

 

NADAČNÍ FOND J&T - moc děkujeme za příspěvek ve výši 10.000 na veterinární péči o naše svěřence

 

NADAČNÍ FOND PSÍ DOMOV  - velice děkujeme za příspěvek 10.000 Kč na pokrytí nákladů na krmení a dalších výdajů a materiální dary 

(krmivo,vodítka, obojky, pelíšky, kartáče...)

NADAČNÍ FOND PES V NOUZ- velice děkujeme za materiální podporu v podobě antiparazitik, vodítek, obojků, dek, matrací, léků a pomoc s inzercí našich psů. Dále moc děkujeme za příspěvek 10.000 Kč na výstavbu nvých kotců.

 

ÚČETNICTVÍ ONLINE, s.r.o - velice děkujeme za finanční podporu formou virtuální adopce našich pejsků (1.000 Kč) a za příspěvek ve výši 10.000 Kč na provoz azylu.

 

AK DOLEČEK KAHOUNOVÁ SEDLÁČKOVÁ - velice děkujeme za finanční podporu formou virtuální adopce - pejsek Tedy - 4.800 Kč (roční příspěvek)

 

iTEST - moc děkujeme za finanční podporu ve výši 10000 Kč na provoz azylu

 

kavárna a bar CAFFEINE a společnost OldanyGroup - pomoc v podobě 10 Kč z každé prodané kávy první týden ve vybraném měsíci v rámci projektu "10 kaček pro doborou věc