Informace o virtuální adopci

Virtuální adopce, neboli ADOPCE NA DÁLKU je skvělým způsobem, jak mít "kousek svého pejska", i když si z nejrůznějších důvodů nemůžete dovolit mít doma vlastního. 

Virtuálně adoptovat lze pejsky v záložce "Virtuální adopce", u některých je šance na adopci reálnou skutečně nízká (kvůli jejich špatnému psychyckému a/nebo fyzickému stavu), někteří pejsci mají naopak šanci vyšší, ale i tak je potřeba po dobu jejich pobytu u nás pokrýt potřeby na jejich výživu a zdravotní péči. 

 

JAK TO FUNGUJE ?

Pokud máte možnost a chcete se podílet na podpoře pejsků formou jejich virtuální adopce, je to možné založením trvalého příkazu z Vašeho účtu na účet  2400239001/2010 a do zprávy pro příjemce uvést "virtuální adopce/VA - jméno pejska". 

  • zvolte částku na podporu dle svých možností. Doporučovaná částka je od 300Kč výš, ale záleží na domluvě a na vašich možnostech, někdy se skládá více lidí s podporou jednoho pejsana (pro představu - nejnižší náklady na péči o pejsana se pohybují kolem 600 Kč/měsíc, zvyšují se nejen s velikostí psa, ale hlavně se zdravotními problémy, např. samotné léky na srdce nebo ledvinová veterinární dieta stojí cca 1000Kč/měsíc i u menšího pejska). 
  • podmínkou virtuální adopce je minimálně 3-měsíční přispívání na vybraného pejska nebo jednorázový ekvivalent domluvené částky (platí, pokud bude pejsek po tu dobu u nás, v opačném případě je možno trvalý příkaz ukončit po našem oznámení o jeho odchodu, případně si vybrat jiného pejska). Maximální délka není omezena
  • každý viruální páníček nebo panička od nás dostane "CERTIFIKÁT VIRTUÁLNÍ ADOPCE" v PDF formátu se jménem, fotkou a popisem pejska.