Našli domov

LUCKY A SHANE

Týrané fenečky, kterým jejich bývalý majitel zalepovat tlamičky kvůli štěkání našly domov u své zachránkyně slečny Martiny z Prahy. Budou bydlet v s paničkou a dalšími dvěma psími kamarády v pražském Bráníce. Přejeme hodně štěstí.

ČENDA A FANDA

Dva pejsci z kauzy Třtěnice asi po půl roce stráveném v našem azylu odjeli do nového domova v Praze Butovicích. Budeme na ně moc vzpomínat a držet jim palce.

VENDA

Venda našel báječný domov v Praze - Modřanech, v domku se zahradou. 

LUCINKA

Lucinka našla domov u maminky naší známé. Jsme si jisti, že bude mít život jako v bavlnce :)

DASTY

Fenka Dasty byla zachráněná ze Slovenska, kde jí hrozilo utracení. Fyzicky v našem útulku nebyla, ale díky inzerci na našich stránkách našla nový domov u mladé paní z Prahy.  

HUGO

Hugo našel nový domov u milých mladých lidí v domku se zahradou poblíž Plzně. Dokonce mu společnost bude dělat i krásná labradoří slečna.

BRIT

Brit našel domov u jedné z nás (provozovatelek azylu), je to vděčný kamarád, dobrý hlídač, skvělý parťák a hlavně...pořádný gaučák :)

RUSTY

Rusty našel domov u mladých lidí z Prahy. Většinu času ale trýví na výletech pěšmo a vlakem po celé ČR. Roste jako z vody a má se báječně. 

ARGO II

S novým páníčkem si hned padli do oka, jsou podobně akční a neunavitelní, mají rádi dlouhé procházky a společně strávený čas si skvěle užívají. Pokud to bude Argo zvládat, snad bude smět s páníčkem chodit i do práce :).

TEREZKA

Terezka k nám přišla jako 2 denní štěňátko, spolu s dvěma sestřičkami, které chtěl jejich původní majitel utopit. Terezku jsme s oběma sestřičkami pomocí lahvičky a mléka pro štěňátka vypiplali v krásnou ovčáčí slečnu, která našla domov u skvělých lidí z Prahy.

PEGYNKA

Pegynka bydlí s rodinou v domku a zjevně jí nic neschází :)

<< 7 | 8 | 9 | 10 | 11 >>